Elektrikport.com

317652 296209587072484 1177667977 aTürkiye'nin en büyük mühendislik portalı olan Elektrikport.com'da 16.07.2013'de yayınlanan ilk yazımla "Yazı Editörlüğü" görevime başladım. Araştırmalarım ve deneyimlerim sonucu öğrendiğim bilgileri güzel bir yazı haline getirerek okuyucuların beğenisine sunuyordum. 

Ayrıca yazdığım yazıların, gerek sosyal medyadaki etkisini gerekse yapılan yorumlar sonucunda eksiklerimi görerek daha iyi yazılar yazmayı hedefledim

Daha sonra, Sosyal Medya Yöneticisi ve Teknik İçerik Koordinatörü görevlerine gelerek görevimi sürdüm.

2015 yılının ilk günlerinde ElektrikPort daki tüm görevlerimi bıraktım.

Şimdiye kadar birçok yazı yazdım bunları en güncel haliyle Elektrikport.com profilim den tüm yazılarıma ulaşabilirsiniz. Profilime ulaşmak için tıklayınız

Bunun yanında yazdığım yazılar normalinden biraz daha geçte olsa burada yayınlayacağım. Soru, görüş ve önerilerini bana ulaşmak istediğiniz konulara "iletişim" bölümünü kullanarak iletebilirsiniz.

 

Elektrikport.com

Elektrikport.com; elektrik, elektronik ve enerji sektörleri hakkında haber, röportaj, teknik bilgi ve makale yayını yapan, aynı zamanda üniversite-sanayi işbirliği kapsamında sektörel firmaları ve üniversite kulüplerini bir araya getirerek sektörde sinerji oluşturmayı hedefleyen bir internet portalıdır. Elektrikport.com'daki eşsiz makaleleri okumak için ve Elektrikport.com hakkında daha fazla bilgi almak için www.elektrikport.com adresini ziyaret edebilirsiniz.